W dniach od 17. - 19. 04 (piątek - niedziela) w naszej parafii odbywała się WIOSENNA SZKOŁA DLA NARZECZONYCH. Kurs przedmałżeński obejmował szereg spotkań i tematów. Serdecznie dziękujemy uczetnikom oraz prelegentom prowadzącym poszególne wykłady i warsztaty.
W ramach piątkowego spotkania [17.04] Świętojańskiego Klubu Seniora nasi Seniorzy wybrali się na WIOSENNY TRIP PO MIEŚCIE Stargard, zakończony kawiarnianym akcentem.
„Maryja. Matka Papieża” to pierwszy film, który odsłania mistyczną więź między św. Janem Pawłem II a Matką Bożą. To opowieść o relacji, która była sercem jego życia i drogą do świętości.
Delegacja Świętojańskiego Klubu Seniora wraz z ks. Proboszczem na Dniu Otwartym w Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Stargardzie.
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard