Sobota, 13 sierpnia 2022 r. imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy Sobota XIX tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Poncjana i Hipolita

AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI 31 marca 2022 wyświetleń: 328

Rekolekcje Wielkopostne - "Budzimy się do działania"

W dniach od 30.03 do 01.04 w Zespole Szkół Specjalnych odbywały się rekolekcje wielkopostne, które przeżywaliśmy pod hasłem: "Budzimy się do działania". Rekolekcje poprowadził ks. Proboszcz Krzysztof wraz z s. Nikodemą we współpracy z zespołem katechetów uczących w szkole.

"Budzimy się do działania" to motto naszych tegorocznych szkolnych rekolekcji wielkopostnych. Nauki rekolekcyjne prowadzi przyjaciel naszej szkoły ks.Krzysztof - proboszcz parafii św. Józefa w Stargardzie. Nauki, modlitwa za pokój , prośby o ustanie wojny w Ukrainie, pomoc papieskim dziełom misyjnym dzieci, prośby o owoce Ducha Świętego i modlitwa papieska metodą Pięciu Palców to kolejne etapy budzenia nas do działania. Modlitwie i skupieniu towarzyszył śpiew
siostry Nikodemy, który wprawiał uczestników w radosny nastrój. Jutro przystąpimy do sakramentu pojednania i Eucharystii.
Rekolekcje to niewątpliwie czas szczególnego spotkania z Jezusem. Umocnieni kontynuujemy nasze przeżywanie Wielkiego Postu!
aktualizowano: 2022-04-02
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl