Poniedziałek, 02 sierpnia 2021 r. imieniny: Gustawa, Kariny, Stefana Poniedziałek XVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Euzebiusza z Vercelli, św. Piotra Juliana Eymarda

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 lutego 2021 wyświetleń: 883

Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu - 21.02.2021 r.

1. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym o godz. 18.00.

2. Na DROGI KRZYŻOWE zapraszamy: we wtorki o godz. 18.00 – z Bractwem św. Józefa, oraz w piątki o godz. 8.30, 11.30, 17.00 – z udziałem dzieci, 18.00 i 19.30 z udziałem młodzieży.

3. Na SEMINARIUM ODNOWY ŻYCIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO – czyli kolejną z cyklu 10 katechez ewangelizacyjnych, które mają na celu pogłębienie relacji z Panem Bogiem wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” zapraszamy w poniedziałek - 22 lutego na godz. 19:30. Katechezy prowadzone przez naszych duszpasterzy poprzedzone są nabożeństwem do Ducha św. o godz. 18.15 i Mszą św. wotywną o Duchu św. o godz. 18.30. Spotkania odbywają się w kościele.

4. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.15. Zachęcamy do wypisywania na kartach próśb i podziękowań do Matki Bożej i składania ich do skrzynki przy maryjnej kaplicy.

5. Parafialne Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w dniach 7-10 marca. Poprowadzi je ks. Robert Grzybowski z Pustelni Zwiastowania w Poletyłach, dyrektor Drohiczyńskiej Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa – już dziś zachęcamy do zaplanowania udziału w rekolekcjach.

6. W przyszłą poniedziałek, 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Z tej okazji w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. w int. poległych, pomordowanych i zmarłych uczestników walk o niepodległość naszej Ojczyzny o godz. 18.30.

7. PARAFIALNY KONKURS DLA RODZIN NA ROK ŚW. JÓZEFA. Z okazji ogłoszonego przez papieża Franciszka „Roku Świętego Józefa" zachęcamy rodziny naszej parafii do włączenia się w popularyzowanie postaci  naszego Patrona oraz wartości modlitwy do św. Józefa w intencji małżeństw i rodzin poprzez udział w konkursie orgaznizowanym przez naszą Parafię wraz z Bractwem św. Józefa. Szczegóły KONKURSU w biuletynie parafialnym oraz na stronie parafii i fb.

8. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Jadwiga Stepańczyk, Zenona Palasz, Maria Lis, Eugeniusz Karolak, Józef Nowak, Stanisław Cichoń - polecajmy wszystkich naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.

9. Na rozpoczęty pierwszy tydzień Wielkiego Postu życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa! Szczęść Boże!

 

Stargard, dn. 21. 02. 2021 r.                                                                              ks. Krzysztof Wąchała SChr, proboszcz

  

aktualizowano: 2021-02-27
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl