Sobota, 11 lipca 2020 r. imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi Sobota XIV tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Benedykta Opata
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

"Noc Nikodema" - ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU DLA MĘŻCZYZN

We wtorek (I m-ca) z Bractwem św. Józefa zapraszamy mężczyzn na „Noc Nikodema”. Po Mszy św. wieczornej w kościele wystawimy Najświętszy Sakrament (do godz. 21.30). To adoracja w zupełnej ciszy – bez wspólnych modlitw, pieśni, czy prowadzenia rozważań. "Noc Nikodema” to przede wszystkim przestrzeń i czas na spotkanie z Jezusem w czasie indywidualnej adoracji. Będzie też obecny ksiądz – może ktoś zechce porozmawiać, wyspowiadać się.

Zawierzenie Polski i Kościoła w Polsce św. Józefowi - 02.07.2020

W czwartek, 2 lipca w 150. rocznicę ogłoszenia przez Papieża Piusa IX św. Józefa Patronem Kościoła katolickiego, po Mszy św. wieczornej dokonaliśmy Aktu zawierzenia św. Józefowi Polski i Kościoła w Polsce, w tym szczególnie naszej parafii.

foto by: Tomasz Panek - Bractwo św. Józefa

Dziękczynienie za posługę ks. Marka, ks. Grzegorza i s. Elizy

W niedzielę (28.06) na uroczystej Mszy świętej o godz. 12:30, pożegnaliśmy siostrę Elizę, księdza Marka i księdza Grzegorza duszpasterzy dzieci i młodzieży. Dziękujemy za ich posługę w naszej parafii. I życzymy obfitości Bożych łask w dalszej posłudze duszpasterskiej.

Odpust Parafialny i Święto Patrona Stargardu - św. Jana Chrzciciela

24 czerwca w uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela świętowaliśmy parafialny odpust ku czci Patrona naszego kościoła, który jest najstarszym istniejącym w Stargardzie miejscem kultu, w którym od blisko 75 lat funkcjonuje parafia pw. św. Józefa z posługą duszpasterską księży i braci Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej oraz niewiele później przybyłych Sióstr Zgromadzenia św. Feliksa z Kantalicjo.

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl