Poniedziałek, 14 października 2019 r. imieniny: Alany, Damiana, Liwii Poniedziałek XXVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Kaliksta I, św. Małgorzaty Marii Alacoque

Wspólnota zgromadzona wokół osób niepełnosprawnych

Spotkanie wspólnoty Wiara i Światło

W sobotę 7 września w budynku szkoły aktolickiej odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie wspólnoty Wiara i Światło. Rozpoczęliśmy Mszą św., po ktorej zasiedliśmy do wspólnej agapy.

»

OSTATNIE SPOTKANIE W TYM ROKU SZKOLNYM

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA NASZE RODZINNE SPOTKANIE 27 CZERWCA W PIĄTEK W GIMNAZJUM KATOLICKIM.

»

SPOTKANIE KWIETNIOWE

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA KOLEJNE SPOTKANIE W GRONIE NASZEJ RODZINY.

»

SPOTKANIE KARNAWAŁOWE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

DNIA 2 LUTEGO W NIEDZIELĘ O GODZ. 15:00 W GIMNAZJUM KATOLICKIM ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE SPOTKANIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN. 

»

WIGILIA

RAZEM W GRONIE RODZINNYM SPĘDZILIŚMY CZAS NA PRZEDŚWIĄTECZNEJ WIGILII.

»

SPOTKANIE WIGILIJNE

DNIA 15 GRUDNIA W NIEDZIELĘ O GODZ. 15:00 W SZKOLE GK ODBĘDZIE SIĘ NASZA WSPÓLNOTOWA WIGILJA.

OCZYWIŚCIE ROZPOCZNIEMY SAKRAMENTEM POKUTY I MSZĄ ŚWIĘTĄ, KTÓRĄ CELEBROWAĆ BĘDZIE I WYGŁOSI DO NAS SŁOWO KS. PROBOSZCZ ADAM STASZCZAK.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA TO WAŻNE WYDARZENIE DLA NASZEJ RODZINY.

 

Z POWODU ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH W STYCZNIU SPOTKANIA NIE BĘDZIE. W LUTYM NASZE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ 2 LUTEGO. WTEDY ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ WSPÓLNOCIE BAL KARNAWAŁOWY. 

SERDECZNIE ZAPRASZAM CAŁE WASZE RODZINY.

KS. ŁUKASZ

»

KOLEJNE SPOTKANIE :-)

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA LISTOPADOWE SPOTKANIE NASZEJ RODZINY 16 LISTOPADA W SOBOTE. ROZPOCZNIEMY O GODZ. 16:00 SAKRAMENTEM POKUTY. PÓĹąNIEJ MSZA ŚWIĘTA I AGAPE. PO SPOTKANIU I MODLITWIE WSZYSCY RAZEM PÓJDZIEMY POD POMNIK JANA PAWŁA II, BY UROCZYŚCIE WYZNAĆ NASZĄ WIARĘ.

»

SPOTKANIE PAĹąDZIERNIKOWE!!!

SPOTKANIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I ICH RODZIN ODBĘDZIE SIĘ 26 PAŻDZIERNIKA W SOBOTĘ O GODZ. 16:00 W BUDYNKU GIMNAZJUM KATOLICKIEGO.

»

PIERWSZE SPOTKANIE PO WAKACJACH

PIERWSZE SPOTKANIE Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI I ICH RODZINAMI ODBYŁO SIĘ W SOBOTĘ 14 WRZEŚNIA W BUDYNKU SZKOŁY - GIMNAZJUM KATOLICKIEGO. 

»

UWAGA!!! POWAKACYJNE SPOTKANIE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

Stwórzmy razem

„Kulturę Miłości Boga”

»

Kilka praktycznych informacji o nas...

Odpowiedzialny: ks. Łukasz Klimek SChr
Wspólnota istnieje od października 2000 roku. Założona przez ks. Andrzeja Totzke SChr. przy parafii p.w. Chrystusa Króla Wszechświata w Stargardzie Szczecińskim. Celem spotkań grupy była i pozostaje wspólna modlitwa i zabawy z osobami niepełnosprawnymi.

»

Wigilia we Wspólnocie

Wspólne przygotowania wigilijnego stołu, swoich serc (spowiedź), Msza święta, katecheza oraz odczytane Słowo Boże o Narodzeniu Pana Jezusa i oczywiście wzajemne składanie sobie życzeń to te chwile, na które czekamy. Cała nasza wspólnota włączyła się w przygotowanie i przeżywanie tych głębokich i potrzebnych człowiekowi wydarzeń naszej wiary. Oczywiście nie zabrakło śpiewu pięknych kolęd, które usłyszał św. Mikołaj i postanowił nas obdarować prezentami. Nasze wspólne świętowanie zawsze umacnia nas w miłości i pokoju.

 WSZYSKIM ŻYCZYMY BŁOGOSŁAWIONYCH

ŚWIĄT NARODZENIA PAŃSKIEGO!

»
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl