Czwartek, 25 czerwca 2021 r. imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma Piątek XII tygodnia okresu zwykłego
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Odpust ku czci św. Jana Chrzciciela

24 czerwca zapraszamy do udziału w uroczystościach odpustowych ku czci św. Jana Chrzciciela - Patrona najstarszego istniejącego w Stargardzie miejsce kultu, oraz Patrona Miasta Stargard.
 
W tegoroczne Świętojańskie uroczystości wpisują się dwa ważne wydarzenia dla naszej wspólnoty:
75 - lecie poświęcania i objęcia przez parafię św. Józefa kościoła św. Jana Chrzciciela oraz 75 - lecie przybycia do Stargardu Sióstr Zgromadzenia Świętego Feliksa z Kantalicjo (CSSF)

ŚWIĘTOJAŃSKIE DNI

Już dzisiaj zapraszamy na ŚWIĘTOJAŃSKIE DNI przygotowujące nas do uroczystości odpustowych ku czci św. Jana Chrzciciela - Patrona najstarszego istniejącego w Stargardzie miejsce kultu oraz Patrona Miasta Stargard.
 

Świętojański Wieczór Dzieci - piknik rodzinny

Drugą częśćią Świętojańskiego Wieczoru Dzieci był piknik rodzinny za domem zakonnym. Oprócz pysznych grillowanych kiełbasek i dodatków, były gry i zabawy, wata cukrowa, lody i przede wszystkim niezywkła atmosfera sprzyjająca integracji naszych grup dziecięcych.  

Świętojański Wieczór Dzieci

W poniedziałek (21.06.2021) przeżywaliśmy Świętojański Wieczór Dzieci - w ramach przygotowania do odpustu podsumowaliśmy kończący się rok szkolny i duszpasterski.

 

zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl