Wtorek, 21 września 2021 r. imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca Wtorek XXV tygodnia okresu zwykłego | Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Wirtualna podróż

Dzięki panoramom sferycznym możesz wirtualnie odwiedzić
naszą świątynię i podziwiać we wszystkich kierunkach
ciekawe miejsca gotyckiej świątyni

Wycieczka dzieci do Międzyzdroi

Choć pogoda nie rozpieszcza nasza schola dziecięca z s. Leticją i s. Nikodemą na świętowanie wspomnienia św. Stanisława Kostki - patrona dzieci i młodzieży wybrała się do Miedzyzdroi, aby pożegnać lato i morze
 

Parafialny Dzień Młodych!

Dzisiaj w Kościele obchodzimy wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży! Z tej okazji wczoraj (17.09) świętowaliśmy Parafialny Dzień Młodych!

Dziękczynienie za beatyfikację Sług Bożych kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej

W niedzielę, 12 września na zaproszenie Ojców Cystersów z Winnik przedstawiciele Bractwa sw. Józefa wraz z ks. Proboszczem Krzysztofem uczestniczyli w dziękczynieniu za beatyfikację Sług Bożych kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Elżbiety Róży Czackiej - fundatorki Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża.

Dzień fatimski - 13. 09. 2021 r

Poniedziałek poświęcony był Najświętszej Maryi Pannie z Fatimy. W kościele parafialnym odmówiliśmy i rozważyliśmy cztery części różańca świętego (07:30; 08:30; 18:00; 19:15)
zobacz wszystkie wiadomości »
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl