Wtorek, 23 lipca 2019 r. imieniny: Sławy, Sławosza, Żelisławy Wtorek XVI tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Brygidy

LSO Ministranci i kandydaci

LSO Ministranci i kandydaci 27 kwietnia 2014 wyświetleń: 3183

Rajd rowerowy z bł. Janem Pawłem II i nie tylko rajd...

Dziś nadzwyczaj liczna grupa Ministrantów i ich Rodziców wybrała się na Rajd rowerowy z bł. Janem Pawłem II. Nie obyło się bez zadań. Grupa chłopaków została podzielona na 3 drużyny: Wadowice, Kraków oraz Watykan, ze względu na to, że miejsca te miały mocny wpływ na kształtowanie się przyszłego papieża, a obecnie świętego Jana Pawła II. Zwycięstwo przypadło drużynie: Kraków, której przewodzili pani Joanna oraz Hubert, a także Maciej, Dominik, Karol, Kacper, Janek oraz Michał.

Po dotarciu na miejsce udaliśmy się na pole, gdzie dzięki życzliwości pana Marcina wzięliśmy pierwsze lekcje jazdy konnej. Śmiechu co nie miara, ale najlepiej zobaczyć samemu w galerii. Nawet niektórzy rodzice, a szczególnie licznie mamy chłopaków odważyły się na ten krok, przez co zostawały nagradzane salwami radości... Później zrobiliśmy sobie wspólny piknik z ogniskiem, kiełbaskami, pysznym domowym ciastem oraz kawą… Czas spędzony razem szybko minął i musieliśmy wracać, ale każdy odgrażał się, że jeszcze tam wróci. Na koniec doświadczyliśmy małego cudu przez wstawiennictwo bł. Jana Pawła II, bo mimo zbliżającej się nagłej burzy nikt z nas nie został zlany rzęsistym deszczem.

Wszyskie zdjęcia zobaczysz klikając na ten link...

aktualizowano: 2014-04-28
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard Szczeciński
biuro@swjozef.stargard.pl