Niedziela, 24 stycznia 2021 r. imieniny: Felicji, Roberta, Sławy III Niedziela okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Św. Franciszka Salezego

LSO Ministranci i kandydaci

LSO Ministranci i kandydaci 30 kwietnia 2013 wyświetleń: 1586

Zapraszam na Rajd Rowerowy otwierający sezon

Tego dnia chcę, abyśmy ruszyli na rajd rowerowy do Grzędzic. To jest czwartek, ale dzień wolny od szkoły. Przejedziemy tę trasę w intencji naszej Ojczyzny oraz w intencji wszystkich Polaków pracujących poza granicami. A na miejscu będzie czekało na nas ognisko, kiełbaski, a jak będziemy mieli siły to i zajęcia sportowe. W czasie drogi, ponieważ nigdzie nam się nie spieszy będą zabawy i zadania terenowe:)

Długość trasy to 24 km w obie strony. Jedziemy ulicami: Okrzei, Brzozową, Polną, Rejmonta i dalej na Żarowo, Grzędzice. Mamy cały dzień, więc będziemy robili sobie przerwy na odpoczynek.

 

Co zabrać:

- sprawny rower :)

- mały plecak (tylko nie torby na ramię!), a w nim kurtkę przeciwdeszczową, kanapkę na drogę, mały napój (najlepiej wodę niegazowaną), buty sportowe,

- ponieważ jest to Dzień Flagi Narodowej to do roweru koniecznie przyczepcie sobie małą flagę Polski,

- dużo siły i dobry humor:)

 

         Zapisy u mnie do 30.04.2013 (wtorek). Koszt to 0 zł (dla tych co będą mieli flagi na rowerze), a osoby jadące BEZ FLAGI płacą 10zł! 

Na miejscu kiełbaski, napoje, coś słodkiego ZAPEWNIONE! Wyjazd 2 maja o godz. 9:30. Spotykamy się za plebanią przy salkach. Powrót ok. godz. 16:00.

                                                                                              Ks. Jakub

aktualizowano: 2013-05-05
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl