Piątek, 07 sierpnia 2020 r. imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana Piątek XVIII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Świętych męczenników Sykstusa II i towarzyszy, św. Kajetana, bł. Edmunda Bojanowskiego

Duszpasterstwo dzieci

Duszpasterstwo dzieci 21 maja 2013 wyświetleń: 1741

Zapraszam na kolejny Rajd Rowerowy

Tym razem intencja modlitewna, która będzie nam towarzyszyła to: Za nasze kochane Mamy z okazji ich Święta. Lista osób jest ograniczona, ze względu na ograniczone miejsca noclegowe. Zastrzegam sobie wybór osób w razie dużej ilości zgłoszeń (będę brał pod uwagę zaangażowanie w służbę, obecność na zbiórkach oraz na dyżurach w tygodniu). Nocujemy w klasztorze pocysterskim z XIII wieku. Koniecznie trzeba wziąć śpiwór i karimatę. Koszt Rajdu to 15 zł (nocleg, jedzonko) należy wpłacić przy zapisie!

Spotykamy się przy naszym kościele w piątek (24.05.2013) o godz. 15:00, odmawiamy wspólnie koronkę do Bożego Miłosierdzia  i ruszamy. Jedziemy przez Strachocin, Ulikowo, Pęzino, Czarnkowo i dojeżdżamy do Marianowa (23 km). Podczas przejazdu 5 przerw i zadania terenowe (jak ostatnio:).

Przyjazd do Marianowa planuję na godz. 18:00, zakwaterowanie i… a nie będę pisał o wszystkim. Ale weźcie koniecznie latarki i ciepłe ubranie :) Oprócz tego należy zabrać ze sobą ręcznik, szczoteczkę, bieliznę na zmianę, piżamę, strój sportowy. Powrót w sobotę ok. godz. 17:00.

ZAPROSZENIE! Zapraszam pozostałych Ministrantów, rodzeństwo, rodziców (szczególnie Mamy), waszych przyjaciół, znajomych do Marianowa na główne wydarzenie Rajdu jakim będzie Msza Św. w intencji naszych Mam w sobotę o godz. 11:00. Jeżeli znajdziecie czas to zapraszam wcześniej na zawody sportowe (od godz. 9:30).

Na koniec ognisko i powrót do domu! Proszę również, aby ze względów technicznych zapisały się u mnie osoby (rodzice, rodzeństwo, znajomi), które przyjadą samochodami w sobotę do Marianowa – można to uczynić także telefonicznie (797002564).

aktualizowano: 2013-05-21
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl