Piątek, 07 października 2022 r. imieniny: Krystyna, Marii, Marka Piątek XXVII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie obowiązkowe Najśw. Maryi Panny Różańcowej

Odnowa w Duchu Świątym

Odnowa w Duchu Świątym 15 marca 2006 wyświetleń: 3648

Odnowa w Duchu Świętym "Nazaret"

Odnowa w Duchu Świętym „Nazaret” działa w naszej Parafii Św. Józefa w Stargardzie od 2002 roku, więc już od 20 lat. Specyfiką wspólnoty jest modlitwa uwielbienia Boga, modlitwa wstawiennicza oraz otwieranie się na działanie Ducha Świętego, który przez różnorodne dary i charyzmaty uzdalnia do służby w Kościele oraz do podejmowania dzieł ewangelizacyjnych, takich jak rekolekcje Odnowy czy inne posługi w parafii.

Spotykamy się w poniedziałki. Rozpoczynamy zawsze nabożeństwem do Ducha Świętego o 18.15, później uczestniczymy w Eucharystii parafialnej o 18.30, a następnie zbieramy się na spotkaniach. Są one różnorodne: pogłębiamy naszą relację z Bogiem poprzez Adorację Najświętszego Sakramentu (dwa razy w miesiącu, z czego jedna jest w ciszy), formujemy się przez słuchanie konferencji, głoszonych przez naszego Opiekuna lub zaproszonych gości, wspólne rozważanie Pisma Świętego oraz radość przebywania ze sobą. Członkowie wspólnoty spotykają się też dwa razy w miesiącu w małych grupach dzielenia Słowem w domach.

Wszystkie nasze spotkania mają charakter otwarty tzn. że każdy może na nie przyjść. Jeśli masz pragnienie duchowego rozwoju, chcesz umocnić swoja wiarę, szukasz doswiadczenia żywego Kościoła, serdecznie zapraszamy.

Lider: Małgorzata Redlińska 

Duszpasterz: ks. Przemek Syguła SChr 

 
 

I Poniedziałek Miesiąca - Adoracja Uwielbienie - Kościół

II Poniedziałek Miesiąca - Konferencja/Katecheza - Dom św. Józefa

III Poniedziałek Miesiąca - Adoracja w CISZY - Kościół

IV Poniedziałek Miesiąca - Rozważanie Pisma Świetego- Dom św. Józefa

V Poniedziałek Miesiąca - Spotkanie Braterskie- Dom św. Józefa

aktualizowano: 2022-09-05
Wszystkich rekordów:
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
sw.jozef.stargard@gmail.com