Piątek, 15 listopada 2019 r. imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda Piątek XXXII tygodnia okresu zwykłego | Wspomnienie dowolne Św. Alberta Wielkiego

Wydarzenia

Comiesięczne spotkanie formacyjne Bractwa św. Józefa

 

W trakcie spotkania formacyjnego w dniu 15.10.2019  konferencję o św Józefie wygłosił nasz duchowy opiekun ks. proboszcz Krzysztof Wąchała. Zapraszamy do wysłuchania.

 

»

NOC NIKODEMA - dla mężczyzn

W I wtorek m-ca odbyłą się pierwsza NOC NIKODEMA - czyli modlitwa mężczyzni. Zapraszamy już za miesiąc.

»

Noc Nikodema - adoracja dla mężczyzn

W najbliższy wtorek (01.10.) z Bractwem św. Józefa zapraszamy MĘŻCZYZN na „Noc Nikodema”. By się wyciszyć, być z Jezusem, zawierzyć lęki, niemoc, mniej lub bardziej trudne sprawy. po to, by pobyć „sam na sam” z Bogiem, obecnym w Najświętszym Sakramencie. 

»

Comiesięczne spotkanie Bractwa św. Józefa

Comiesięczne spotkania Bractwa św. Józefa w III wotrek m-ca. Na najbliższe spotkanie zapraszamy we wtorek, 15 października na godz. 18.15 - nabożeństwo do św. Józefa i Msza św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w sali za domem zakonnym.

»

Ogólnopolska modlitwa "Polska pod Krzyżem"

W ramach ogólnopolskiej modlitwy "Polska pod Krzyżem" o godz. 15.00 wraz z mieszkańcami naszego mista przeszliśmy w modlitewnym skupienieu od Kolegiaty NMP Królowej Świata pod pomnik św. Jana PAwła II. W modlitwie zawierzalismy Bogu naszych roadków w karju i poza jego granicami, upraszając miłosierdzia dla nas i całego świata. 


»

Wprowadzenie nowego proboszcza do naszej parafii

W niedzielę 18.08 podczas Mszy św. o godz. 11.00 Dziekan Dekanatu Stargard - Wschód ks. Janusz Posadzy w obecności Wkariusza Generalnego Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej ks. Bogusława Burgata SChr wprowadził w urząd nowego proboszcza naszej parafii ks. Krzysztofa Wąchałę SChr.

»

IV Pielgrzymka rowerowa do Poczernina do Matki Bożej Światłości.

Na 76 chłopa było nas trzech i dwie kobiety. Odmówiliśmy różaniec i litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa za całe bractwo.

»

Rekolekcje w Mrzeżynie. Kwiecień 2019.

W dniach 26 - 28 kwietnia Bractwo brało udział w rekolekcjach w m. Mrzeżyno w domu rekolekcyjnym im św. Jana Pawła II. 

»

Uroczystość św. Józefa 2019r.

W dniu 19.03.2019 roku Bractwo brało udział w uroczystości ku czci swojego patrona św. Józefa.

»

Wigilia Bracka Bożego Narodzenia 2018r.

W rodzinnej atmosferze radości i życzliwości spotkaliśmy się po rak kolejny, wraz ze swoimi żonami, by wspólnie z ks. Proboszczem Adamem Staszczakiem podzielić się opłatkiem i dobrym słowem.

»

Rekolekcje - listopad 2018. Poznań.

W dniach: 16-18.11.2018 roku członkowie Bractwa św. Józefa brali udział w Dniach skupienia, które tym razem odbyły się w Wyższym Seminarium Duchownym Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu
»
Parafia św.Józefa | ul.św.Jana Chrzciciela 1, 73-110 Stargard
biuro@swjozef.stargard.pl